Котел электрический Tenko Cтандарт Digital Plus 6 кВт 380V Grundfos



Електричні котли серії "Standart Digital" – являють собою високотехнологічне і надійне рішення для опалення Вашого будинку. Це обладнання використовується для опалення приміщень площею від 30 до 150 кв.м. або в якості допоміжного пристрою в існуючій системі опалення. Моделі даної серії відрізняються високою ефективністю і надійністю, випускаються потужністю від 3 до 15 кВт, а підключення можливо в мережу 220В і 380В (від 10,5 квт - тільки 380). Електричні котли “Standart Digital” розроблені як альтернатива серії котлів Стандарт, і на відміну від попередників мають цифрове управління, що дозволяє більш точно налаштувати роботу котла. Крім того котли Standart Digital оснащені можливістю управління часом включення/вимикання вбудованого насоса до і після включення ТЕНів, а також двома датчиками температури (теплоносія і повітря в приміщенні). При цьому ви за допомогою дисплея можете вибирати режим роботи котла - по температурі теплоносія або по температурі повітря, що буде відображатися за допомогою зручних світлових індикаторів. Дана серія оснащена якісною (виробництво - Італія) Гідрогруп безпеки, а саме: автоматичним відводом повітря, цифровим датчиком тиску, запобіжним клапаном. Котли Standart Digital мають додатковий електрозахист - дублюючий модульний контактор, при цьому основними коммутирующими пристроями є високонадійні малошумні механічні реле (котли до 6 квт на 220В) або модульні контактори. Котли цієї серії можна експлуатувати тільки в системі опалення закритого типу з тиском не менше 1 бар . Представлена лінійка відрізняється широким функціоналом і простотою експлуатації. Корпус котла зроблений з високоякісної сталі і підданий антикорозійній обробці. Для додання йому додаткових захисних властивостей і елегантного зовнішнього вигляду застосовується порошкове технологія фарбування.
Переваги:
- Управління роботою вбудованого циркуляційного насоса
- Захисний модульний контактор
- Наявність двох датчиків температури: теплоносія і повітря в приміщенні
- Можливість роботи з кімнатним програматором
- Подвійний захист від перегріву (програмно і аварійним термореле)
- Можливість задавати температурні межі включення і виключення нагріву
- Наявність гідрогрупи безпеки європейського виробництва (автоматичний, цифровий датчик тиску, запобіжний клапан)
- Фітинги з міді високої якості
- Високонадійні ТЕНи власного виробництва
- Експлуатація з багатотарифним лічильником
- Можливість каскадного підключення
- Нетрудомістка інсталяція
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Номінальна напруга, В 380
Номінальна комутаційна потужність, кВт 6
Частота струму мережі, Гц 50
Тип нагрівача Блок з 3-х ТЕНів
ККД, % 99
Максимальний тиск в системі, Бар 3
Регулювання температури цифрове 20 ° C - 75 ° C - по воді, 10 ° С - 40 ° С - по повітрю
Приєднувальні патрубки, дюйм Ø 3/4 (нарізь зовнішня)
Ємність теплообмінника (не менше), дм3 1,8
Габаритні розміри (не менше), мм, ВхШхГ 623х262х175
Маса, кг, не більше 15
Ступінчасте регулювання потужності є
Робота у відкритій системі Не підтримується
Мінімальний тиск в системі, Бар 0,8
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 30 кг |
| Производитель | Tenko |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Вид топлива | Электричество |
| Мощность номинальная | 6 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| ТЭНовый нагреватель | Да |
| Состояние | Новое |
| Теплоноситель | Вода |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 675 мм |
| Ширина | 383 мм |
| Глубина | 235 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Бесшумная коммутация | Да |
| Возможность подключения комнатного термостата-программатора | Да |
| Электрические параметры | |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 19 395 ₴


