
Електричні котли серії «Преміум» ТМ Tenko надають широкі можливості для управління роботою пристрою і забезпечують максимальний комфорт і автономність експлуатації при опаленні різних приміщень з максимальною площею 150 кв.м. Представлена лінійка обладнання відрізняється наявністю вбудованого мікроконтролера і програмної системи управління для повного контролю працездатності котла. Модель котла «Преміум» має цифровий дисплей для настройки і відображення сервісної інформації від трьох датчиків температури: кімнатного (проводового або радіо), датчиків на прямому і зворотному трубопроводах системи опалення. Мікроконтролер здійснює управління блоків ТЕНів і реле, а вбудований програмний лічильник електроенергії веде статистику і дозволяє оптимізувати роботу. Безшумна робота при комутації забезпечується твердотільними реле з водяним охолодженням. всі моделі електрокотлів «Преміум» виробництва компанії Tenko укомплектовані циркуляційним насосом , датчиком тиску, автоматичним відвідників повітря, запобіжним клапаном і недельно/добовим програматором, яким можливо керувати за допомогою wi-fi модуля. Дистанційне керування котлом здійснюється через будь-який браузер або додаток на Android.
Корпус зроблений з якісної сталі вітчизняного виробництва і пройшов антикорозійну обробку. При його фарбуванні застосовуються передові порошкові технології, що надає гарний зовнішній вигляд і додатковий захист від несприятливих впливів.
Теплообмінник збирається з високоякісної товстостінній сталевої труби передового в своїй галузі українського підприємства. спеціальна антикорозійна обробка теплообмінника і гідравлічні випробування при тиску 8 бар надають йому захисні властивості і продовжують термін експлуатації.
Гідрогрупа зібрана на основі надійних латунних фітингів і спільно з теплообмінником пройшла випробування на герметичність з'єднань при тиску 3 атмосфери.
Переваги:
- Абсолютно безшумна автоматична робота котла
- Wi-Fi модуль для віддаленого управління котлом через інтернет (додаткова опція)
- Вбудований циркуляційний насос
- Три датчика температури (подача, повернення, повітря)
- Вбудований мікроконтролер
- Тижнево/добовий програматор
- Цифровий дисплей
- Програмний лічильник електроенергії
- Твердотільні реле з водяним охолодженням
- Гідрогрупа безпеки італійського виробництва
- Регулювання часу прокачування насоса
- Можливість каскадного підключення
- Можливість підключення системи теплої підлоги
- Експлуатація з багатотарифним лічильником
- Можливість підключення бойлера непрямого нагріву
- Режим захисту від замерзання системи опалення
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Номінальна напруга, В 220
Номінальна комутаційна потужність, кВт 7,5
Частота струму мережі, Гц 50
Тип нагрівача Блок з 3-х ТЕНів
ККД, % 99
Максимальний тиск в системі, Бар 3
Регулювання температури цифрове 0 ° C - 75 ° C - по воді
Регулювання опалювального контуру, °С плавне від 0 до 75
Приєднувальні патрубки, дюйм Ø 3/4
Ємність теплообмінника (не менше), дм3 2,6
Габаритні розміри (не менше), мм, ВхШхГ 623х262х175
Маса, кг, не більше 18
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenko |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 7.5 кВт |
| Вид топлива | Электричество |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Вес | 18 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Теплоноситель | Вода |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 623 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Глубина | 175 мм |
- Цена: 21 040 ₴








