LUX-Y-48300LG01 це вертикальна LiFePO4 батарея, яка підходить для вілл, приватних будинків та сімей з великими потребами в електроенергії; комерційного резервного електропостачання та інших сценаріїв застосування. Створіть систему зберігання енергії з достатньою ємністю, щоб забезпечити стабільне електроживлення для різних сценаріїв застосування.Серія LUX-Y має вбудований вогнегасний аерозоль. В екстремальних випадках аерозоль може швидко загасити вогонь, запобігти його поширенню та забезпечити безпеку майна користувачів. Він також може бути сумісним з багатьма відомими брендами інверторів. Ми також надаємо користувачам 10-річне гарантійне обслуговування, тому ви можете купувати без хвилювань і користуватися з більшою впевненістю.
Тип аккумулятора LiFePO4
Полезная мощность 15кВч
Номинальная емкость 300Ач
Номинальное напряжение 51.2В
Диапазон рабочего напряжения 44,8 – 57,6 V
Рекомендуемый ток заряда/разряда 120А
Максимальный длительный ток заряда/разряда 150/150А
Пиковый ток заряда/разряда (15сек) 200/200А
Глубина разряда DOD 135%
Класс защиты IP21
Масса 90кг
Габариты 480x1100x300мм
Коммуникации CAN/RS485
Тип аккумулятора LiFePO4
Полезная мощность 15кВч
Номинальная емкость 300Ач
Номинальное напряжение 51.2В
Диапазон рабочего напряжения 44,8 – 57,6 V
Рекомендуемый ток заряда/разряда 120А
Максимальный длительный ток заряда/разряда 150/150А
Пиковый ток заряда/разряда (15сек) 200/200А
Глубина разряда DOD 135%
Класс защиты IP21
Масса 90кг
Габариты 480x1100x300мм
Коммуникации CAN/RS485
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 300 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 48 В |
| Ток заряда | 200 А |
| Цвет корпуса | Белый |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 1100 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вес | 135 кг |
Информация для заказа
- Цена: 117 800 ₴








