Основні характеристики
Тип встановлення настінний
Встановлення вертикальне/горизонтальне
Потужність 2000 Вт
Кількість/потужність ТЕНів 2х1000 Вт
Об'єм 50 л
Тип керування електронне
Індикатор температури електронний
Регулятор температури відкритий (на корпусі)
Тип нагрівального елемента (ТЕНа) відкритий
Додаткові характеристики
Час нагрівання 2,03 год
Матеріал внутрішнього бака емальована листова сталь
Форма slim
Особливості
Напруга: 230В
Робочий тиск: 9 барів
Ступінь захисту від вологості: IP 24
Під'єднання до водопроводу: 1/2 дюйма
Кількість змішаної води за 40 °C: 74 л
Функція EcoSmart
Універсальний монтаж
Високоякісна ізоляція
Індикатор роботи водонагрівача
Магнієвий анод
Габарити, вага, колір
Габарити (ВхШхГ) 92х49х29,7 см
Габарити в пакованні (ВхШхГ) 102,5х55х34 см
Колір білий
Шнур живлення електромережі до комплекту не входить!
Країна-виробник: Сербія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 48.7 л |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Час нагріву води до 50°С | 2.03 хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Глибина | 30 мм |
- Ціна: 13 900 ₴




